Dlaczego menu jest tak ważne?
Często zdarza się, że proces tworzenia witryny jest wykonywany pobieżnie, co gorsze nawigacja w projekcie jest nieprzemyślana. Zobacz jak niewiele trzeba by odnaleźć się na Twojej stronie. Tworząc każdy projekt analizujemy potrzeby stawiane przed odbiorców biorąc pod uwagę wiek, zaangażowanie w sieci oraz przewidywane umiejętności odbiorcy.

Aplikacje internetowe, strony firmowe, sklepy www

Chcesz być rozpoznawalnym w sieci, budując własną witrynę pokaż się z jak najlepszej strony, my przygotujemy wymarzoną projekt ...

zobacz pełną ofertę

Projekty graficzne/DTP

Myślisz o wykreowaniu marki czy produktu, każdy projekt jest wizytówka tego co chcesz pokazać. Pochwal się przed innymi niebanalną oprawą graficzna ...

zobacz projekty graficzne

Opieka informatyczna, pozycjonowanie stron

Jesteś w sieci jednak nikt Ciebie nie widzi, podnieś swoją pozycję w wyszukiwarkach. Analiza treści i funkcjonalności wykaże jak wiele można zmienić ...

zobacz ofertę opieki

Opinie klientów

Dzięki profesjonalnemu podejściu i szybkiej realizacji nasza nowa strona wygląda rewelacyjnie a co najważniejsza oddaje charakter kwiaciuszkarnii

Sklepy www

Szukasz nowych klientów a może chcesz pokazać nowe oblicze Twojego sklepu, to najlepsza okazja by podnieść skuteczność sklepu i wykorzystać atrakcyjną szatę graficzną.

Jestmoc.pl - wypracuj swoją sylwetkę

Wykonanie projektu graficznego wraz z wdrożeniem zlecone zostało przez firmę Komfex, dla której mieliśmy przyjemność przygotować pełny projekt graficzny wraz z wdrożeniem w Drupal 6 z modułami sklepu internetowego.

Niezbecki.com.pl - kosmetyki dla ciebie

Przygotowaliśmy pełny projekt graficzny oraz wdrożenie do sklepu KQS Store wizualizacji internetowej produktów firmy Ziaja, którą w swoim asortymencie posiada firma Niezbecki.

Przejrzysty układ z sprawdzoną nawigacją pozwalają na szybkie odnalezienie produktów, jakie interesują internautę.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu.

Super-zoo.pl - sklep z asortymentemt dla zwierząt

Projekt i wykonanie sklepu internetowego opartego o oprogramowanie KSQ Store z uwzględnieniem wytycznych zleceniodawcy. Dostosowaliśmy grafikę zgodnie z szablonem allegro oraz wykonaliśmy pełne wdrożenie grafiki do sklepu.

Jobre.pl - piękno w zasięgu ręki

Przygotowanie projektu poprzedziliśmy badaniem rynku już działającego w sieci, co dało nam niezbędną ilość informacji do tego by zbudować subtelny i przynoszący zyski sklep internetowy Jobre.pl.

Układ oraz prezentowane produkty ułatwiają poruszanie się w sklepie a delikatna grafika dodaje smaku.

Zapraszamy na Jobre.pl oceńcie sami.

Kontakt z nami

E-wizerunek 2005-2010